Pět Typů Grilů: Jak Si Vybrat Ten Nejlepší Gril Pro VásGrilování lze provádět s různými možnostmi ohřevu a paliva. Každý zdroj paliva má svůj vlastní soubor výhod a nevýhod. Některé mohou změnit celkovou chuť vašeho jídla. Podívejme se blíže na zahradní grily, zdroje paliva, které každý typ zahradní gril používá.

Grily na dřevěné uhlí
Z mnoha důvodů jsou grily na dřevěné uhlí oblíbenými venkovními kuchaři. Grily na dřevěné uhlí se snadno používají a poskytují bohatou, kouřovou chuť, kterou milují gurmáni.

Všechny grily na dřevěné uhlí mají některé základní podobnosti. Přívod vzduchu grilu je umístěn dole a lze jej ručně nastavit. Když vzduch přichází do grilu, prochází kolem zapáleného dřevěného uhlí a vystupuje dalším otvorem v horní části grilu , podobně jako u kamen na dřevo. Tím teplejší gril dostane, tím více vzduchu může vstoupit dovnitř.

Kotlíkové grily na dřevěné uhlí
Jedním z Nejoblíbenějším typem grilů na dřevěné uhlí je kotlík. Jsou jednoduché, ve tvaru kotlíku a skládají se z více než zaobleného dna, těsného odnímatelného víka, stojanu a grilovacích roštů. zahradni grily uhlí je umístěno v dno a gril je zvednutý na malém roštu, který umožňuje popelu odpadávat ze zdrojů tepla a udržuje rovnoměrné proudění vzduchu.

Kamado grily
Grily Kamado, někdy nazývané keramické udírny nebo „grily na vejce“, jsou sofistikovanější verzí grilu na dřevěné uhlí a za posledních 10 let zaznamenaly nárůst popularity. Grily Kamado dodržují stejné principy jako kotlové grily, s několika rozdíly.

Kamado grily mají více obdélníkový tvar a připomínají obrys vejce. Tyto grily váží více než kotlík, protože jsou obvykle vyrobeny ze silnějších keramických materiálů.

Grily na pelety
Přestože jsou grily na pelety na trhu již asi 30 let, za posledních 5 let se staly žhavým artiklem v grilování jako pohodlná a chutná volba. Jedinečná schopnost grilu na pelety fungovat jako kuřák i jako gril z něj činí atraktivní prodejní možnost.

Dřevěné pelety dobré kvality, přibližně stejné velikosti jako hrachor černooký, jsou naloženo do sáčku a dodáno k hořáku se šnekem. V závislosti na teplotě, kterou nastavíte pro váš gril, se termostat nebo hořák elektronicky přizpůsobí tak, aby udržely zahradni gril. na správnou teplotu. Jakmile bude sporák fungovat podle vašich požadavků, elektronické ovladače teploty se nastaví tak, aby udržovaly požadovanou teplotu.

Grily na plyn a propan
Podle Hearth Patio and Barbecue Association vlastní gril 72 % amerických domácností. více než 200 milionů Američanů si může vychutnat venkovní vaření. Tyto grily jsou vyrobeny převážně z propanu a zemního plynu zahradní gril a existuje mnoho možností.

Plynové grily jsou oblíbené, protože jsou přenosné, rychle se zahřívají a mají mnoho příslušenství, které umocní zážitek z vaření. Postranní hořáky, světla, integrované teploměry a vyhrazená místa na opékání masa jsou příslušenstvím. V tomto odvětví dochází vždy k novému vývoji.

They posted on the same topic

Trackback URL : https://bentsenlomholt81.bravejournal.net/trackback/8451805

This post's comments feed